Wycieczka do Torunia

Dnia 26 września uczniowie naszej szkoły razem z uczniami z SP Krzywosądz uczestniczyli w wycieczce do Torunia . Najpierw poznali piękną architekturę Staromiejskiego Ratusza , Baju Pomorskiego , Dworu Artusa , czy Domu Kopernika. Jednak głównym celem wyjazdu było obejrzenie musicalu w CKK Jordanki „ Powrót Pana Kleksa ”. Musical pokazuje losy Adama Niezgódki niemal trzydzieści lat po wydarzeniach w Akademii Pana Kleksa. Dorosły już absolwent Akademii musi zmierzyć się z Wielkim Elektronikiem, który dzięki technologii, zyskuje władzę nad światem dziecięcej wyobraźni i porywa córkę Adama. „Powrót Pana Kleksa” jest pełną ciepła, ale trzymającą w napięciu opowieścią o przyjaźni, rodzinie, a przede wszystkim o mocy wyobraźni. Bez wątpienia wszystkim uczniom bardzo spodobał się musical i chętnie obejrzeliby go jeszcze raz.