Boisko

W ostatnich tygodniach, dzięki współdziałaniu wielu osób, a także zaangażowaniu uczniów, pod kierunkiem pana Jacka Pulczyńskiego powstało
w PSP w Byczynie boisko do siatkówki plażowej.

Obiekt o wymiarach 12 m x 20 m był tworzony od podstaw. Najpierw została usunięta ziemia, a potem systematycznie dowożono żwir i piasek, który należało rozgarniać. Wówczas po lekcjach uczniowie wraz z panem Jackiem i panem Darkiem chwytali za łopaty i szpadle, i w pocie czoła formowali płytę boiska.

Uczniowie, wiedząc, ile wysiłku włożyli w przygotowanie takiego obiektu, mają większą satysfakcję z gry w siatkówkę. A teraz, kiedy dopisują słoneczne chwile, każdą przerwę międzylekcyjną spędzają na plaży.

Całość inwestycji sfinansowano z budżetu szkoły.

Powstanie boiska nie byłoby możliwe bez pomocy Rodziców, Mieszkańców Byczyny i Urzędu Gminy w Dobrem.

Wszystkim za okazaną życzliwość i włożony trud:

Serdecznie dziękujemy.