,Kujawy pędzlem i słowem malowane”

Na przełomie kwietnia i maja uczniowie naszej szkoły w składzie:   Aleksander Dudek - kl. VI, Marta Wabiszak kl. VII,  Zuzanna Wadas - kl. VI i Zuzanna Szadkowska - kl. VI   pod opieką polonistki - Marioli Gąsiorowskiej  wzięli udział w II edycji Powiatowego Konkursu Plastyczno - Literackiego ,,Kujawy pędzlem i słowem malowane”.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się  z uczniami z  terenu powiatu radziejowskiego.                                                                     Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej wybrany utwór Franciszka Becińskiego - regionalnego poety, który żył i tworzył w naszej najbliższej okolicy.

Uczniowie zostali ocenieni w kategoriach klas IV, V-VI, VII-VIII.

Spośród zgłoszonych prac zauważona przez jurorów została praca jednej uczennicy - Zuzanny Wadas, która w kategorii klas V – VI otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom  serdecznie dziękujemy za udział.
Gratulujemy ! Życzymy dalszych sukcesów..