Konkurs na "Najpiękniejszą pisankę 2022

Konkurs na "Najpiękniejszą pisankę 2022" został rozstrzygnięty! Święta wielkanocne to radosne i wiosenne święta, których nieodłącznym elementem jest dekorowanie jajek. W naszej szkole został zorganizowany konkurs na "Najpiękniejszą pisankę", która symbolizuje rodzące się życie oraz nadzieję. W konkursie wzięły udział 34 osoby. Wszystkie pisanki były piękne. Zostały wykonane różnymi technikami, a pomysłowość i kreatywność budziła bardzo duże uznanie Komisji oceniającej. 2 kwietnia 2022r. Komisja w składzie: Pani Anna Kapuścińska -KGW Byczyna Kolonia, Panowie Druhowie OSP w Byczynie Artur Dylewski oraz Paweł Kozinski; wyłoniła zwycięzców konkursu: Grupa 1-3: 1 miejsce Lena Śmigielska, 2 miejsce Leon Ziętka, 3 miejsce Łukasz Chmielewski, Grupa 4-8: 1 miejsce Julia Roszak, 2 miejsce Zuzia Wadas, 3 miejsce Aleksander Dudek, Dorośli: 1 miejsce Małgorzata Dudek, 2 miejsce Dorota Banasiak, 3 miejsce Bożena Michalak-Ziętka. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy a Laureaci zostali nagrodzeni książkami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy laureatom, którzy poprzez udział w konkursie pielęgnują tradycje wielkanocne, upowszechniając pisanki - dziedzictwo kulturowe, które stanowi o naszej tożsamości. Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie w Publicznej Szkole Podstawowej w Byczynie do dnia 13 kwietnia 2022r.