Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

8 maja 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Głównym celem konkursu była prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów oraz propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenki. Jury w składzie pani Maria Szymańska, pani Renata Zaparucha oceniało m.in. poprawność językową, walory głosowe oraz ogólny wyraz artystyczny. W konkursie wzięły udział trzy uczennice: Michalina Czynsz, Martyna Waszak, Paula Kościńska. Pierwsze miejsce zdobyła Michalina, która zaśpiewała piosenkę „Rather be”.  Drugie miejsce zajęła Martyna w piosence „What’s in it for me”. Obie uczennice będą reprezentowały naszą szkołę 29 maja w konkursie piosenki angielskiej w Gminnym Ośrodku Kultury w Osięcinach.